דברו איתנו

אימייל לפניות

טלפון

שעות פעילות

ראשון עד חמישי:
09:00-16:00

אזור פעילות

אוניברסיטת בר-אילן, רמת-גן, רחוב מקס ואנה ווב

03-635-4535

©2019 Bashan Bar-Ilan

נדל"ן מסחרי

הקורס כולל היכרות עם השחקנים הכי חזקים במשק בתחום הנדל"ן המסחרי והבנה מעמיקה בנושא השפעות על החלטות הקניה של נכסים מניבים של החברות הנ"ל וסוקר את עסקאות הנדל"ן המניב הגדולות ביותר בארץ.

בקורס זה נבחן מושגי תשואה בנדל"ן מסחרי, היכרות עם תמהילי שוכרים,  נלמד על ענף ההייטק והשפעתו על ענף הנדל"ן המניב, שוכרי עוגן, אספקטים בניהול נכסים מסחריים, השפעות המסחר המקוון, הפן העסקי, מימוני, שיווקי, פרסומי, תכנוני, אדריכלי, ביצוע מחקרי שוק, ומשפטי ברמה מקצועית גבוהה מאד.

מתכונת הלימודים מסייעת לתלמידים אשר משתתפים בה לנצל הזדמנויות כלכליות בתחום הנדל"ן המסחרי ולגם כן לזהות את הסיכונים אשר כרוכים תוך כדי התחשבות בשלל פרמטרים אשר נחוצים לעסקאות טובות ומשתלמות.

 

לסיליבוס המלא 
 

מתעניינים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

* בהשארת פרטים הינך מאשר קבלת דיוור ועדכונים לכתובת המייל

2,450 ש"ח לסטודנט משלם דמי רווחה (אוניברסיטת בר-אילן)

2,970 סטודנט / בוגר אוניברסיטת בר-אילן

3,500 ש"ח לאורח

*קישור לקורס יישלח עד שני ימי עסקים לאחר תהליך התשלום והרשמה

רשת "אל-הנכס" נוסדה בשנת 1995 ועוסקת בתיווך יזמות ושיווק נדל"ן על סוגיו השונים. כיום מונה הרשת למעלה מ- 16 סוכנויות הפרושות ברחבי הארץ ומעסיקות עשרות סוכנים ויועצי נדל"ן בעלי ניסיון חיים ומוניטין מקצועי עשיר ביותר. "אל-הנכס" חרטה על דגלה ערכים של אמינות, איכות, מקצועיות ומתן שירות ענייני ויעיל ללקוח, ככזו מקפידה הרשת לקלוט לשורותיה עובדים איכותיים בעלי יושר אישי ומקצועי המוכשרים לבצע עבודתם בצורה מקצועית, אתית, אחראית ויעילה.

כחלק מחזונה של רשת "אל-הנכס" להתבסס כרשת סוכנויות הנדל"ן האיכותית והמקצועית בארץ ברשותה המרכז להכשרה מקצועית המקצועי והמגוון ביותר בענף המכשיר מאות תלמידים חדשים וסוכנים בשנה, נותן מענה מלא ותמיכה מקצועית שוטפת לזכייניי הרשת ומשלב קורסים, סדנאות והעשרות ייחודיות המאפשרות לעובדי הרשת לבצע את תפקידם בצורה המקצועית, השירותית והחדשנית ביותר בענף הנדל"ן. 

כל הסוכנים הינם בעלי הסמכה מטעם משרד המשפטים ופועלים עפ"י חוק תיווך במקרקעין. 

!רוצים לקבל עדכונים על קורסים וסדנאות? הרשמו לניוזלטר שלנו

* בהשארת פרטים הינך מאשר קבלת דיוור ועדכונים לכתובת המייל