פוטושופ

לומדים מהבית: קורס מקוון

הפוטושופ של ADOBE אחת מתוכנת העיצוב והעריכה הכי מוכרת כיום ותוכנת הדגל של החברה, היא אולי הכלי הבסיסי והשימושי ביותר בתחום.

בעידן המדיה השולט היום בכל תחומי השיווק, לימודי פוטושופ יכולים לא רק לפתור בעיות אלא ממש לשדרג כל תוכן ויזואלי- אם זה צילום, ציור, אלמנטים גרפיים ואפילו עבודה על טקסט.

עבודה עם התוכנה יכולה להתבצע על מגוון רחב של פלטפורמות ומשלבת כלים שרלוונטיים לרוב תחומי המדיה בשוק, מעולם הפרסום והדיגיטל, דרך אדריכלות ועיצוב ועד לעולם האומנות הויזואלית.

היכרות עם התוכנה המופלאה הזו תהפוך את התוצרים בכל תחום להרבה יותר מעניינים ומקצועיים למראה. למעשה, התוכנה איננה אקסקלוסיבית לעוסקים בתחום וגם ברמה הביתית ידע בפוטושופ יכול להקל בתחומי הבירוקרטיה, להפוך כל תמונה משפחתית סטנדרטית ליצירת מופת ואפילו לחסוך כסף על דברים כמו הזמנות וכרטיסי ברכה.

כל זה בתוכנה אחת! נשמע מסובך? נראה ככה גם? היא רק עושה הצגה.

 

בואו נכיר אותה ביחד - 4 מפגשי אונליין בהם נלמד איך התוכנה בנויה ועובדת, נכיר את הכלים ושיטת העבודה בה, נראה איך לעבוד עם פילטרים, אפקטים כלי תיקון וכלי צביעה ואני מבטיח- זו תהיה חברות לחיים.

 

למי הקורס מתאים

לעוסקים ולעוסקות בתחומי המדיה, הצילום והאומנות וגם לכל מי שרוצה.

 

תוכן מפגשים

מפגש ראשון - מהות השימוש בפוטושופ והכירות ראשונית עם התוכנה והממשק. נלמד איך היא בנויה ומה כל דבר עושה ונתפתח קובץ עבודה חדש.

 

מפגש שני - שכבות ומסיכות, כלי בחירה וסימון. נראה איך לעבוד עם הכלים הבסיסיים של התוכנה ואיך לשלב בין תמונות ואיך להסתיר או להוסיף פרטים לתמונה.

 

מפגש שלישי- היכרות עם כלי המברשת , אחד הכלים החשובים והמגוונים של התוכנה ואיך לשלב אותה עם "מסיכות", עוד כלי מדהים שגם אותו נלמד עם כל האופציות והפונקציות שכדאי להכיר בהם.

 

מפגש רביעי - שילוב ועבודה עם טקסטים ופונטים שונים ואיך לשלב טקסט בתמונה ועוד כמה מהכלים הפחות מוכרים שיש לתוכנה להציע. הקורס כולל משימות ותרגילי בית, אין ציונים אבל עדיין כדאי להשקיע.

בסוף כל מפגש יישלח במייל סיכום שיעור והעשרה בנושא רלוונטי.

כמות מפגשים: 4

משך כל מפגש: שעה וחצי

מיקום: קורס מקוון

מועדי הקורסים הקרובים:

יום שני | החל מה- 14.09.20 | 19:30-21:00

300 ש"ח סטודנט משלם רווחה

335 ש"ח סטודנט (לא משלם דמי רווחה) או בוגר

400 ש"ח אורח

 לאון בלנקליידר

עונה גם ל"לואי". בוגר מכללת "הדסה" בחוג לתקשורת צילומית וסדנת גרפיקה ועיצוב של ADOBE/ מלווה ב שנה של לימודי עיצוב גרפי/ כיום אני בעיקר צלם אווירה, תדמית ואדריכלות עם עבר בצילומי מוצר בסטודיו, ועדיין מעצב איפה שמתאפשר.

הפוטושופ משתלב אצלי בכל תחום בחיים, הרבה מעבר לגבולות המקצוע. הוא מייצג בשבילי את התמזגויות תחומי המדיה בעשורים האחרונים- אם בעבר היה מקצוע נפרד לכל תחום, היום התחומים מתחברים ומקצועות כמו צילום, עיצוב ואומנות דורשים כמעט את אותם כלים. העצמאות והחופש ששליטה על כלי כזה מאפשרת היא מדהימה בעיניי. 

* בהשארת פרטים הינך מאשר קבלת דיוור ועדכונים לכתובת המייל

!רוצים לקבל עדכונים על קורסים וסדנאות? הרשמו לניוזלטר שלנו

דברו איתנו

אימייל לפניות

שעות פעילות

טלפון

ראשון עד חמישי:
09:00-16:00

03-635-4535

אזור פעילות

אוניברסיטת בר-אילן, רמת-גן, רחוב מקס ואנה ווב

©2019 Bashan Bar-Ilan